بسمه تعالی

فصلنامه آموزش مهندسی ایران ، بیست و یکمین دوره  خود را در سال 1398 با انتشار 4 نسخه  81، 82،  83 و 84 و استقبال محققین ، پژوهشگران حوزه آموزش مهندسی ، همکاری اعضاء محترم هیات تحریریه و مشاوران و هچنین   همکاران محترمی که داوری مقالات را انجام دادند به پایان رسانید. ضمن تشکر از همۀ داوران، نویسندگان و علاقمندان به ارتقاء آموزش مهندسی  و حرفه مهندسی در ایران، عید سعید نوروز و سال نو را تبریک گفته و آرزوی سلامتی ، نشاط، موفقیت   و آرامش را برای همه خواستاریم.

امید است پژوهشگران تعلیم و تربیت و جامعه مهندسی  کشور در عصری که به نام توسعه پایدار و در دورۀ  چهارم انقلاب صنعتی نام برده میشود  نسبت به ارتقاء صنعت، جامعه و به روز نمودن دانش مهندسان و شیوه های نوین آموزش، عالمانه  با انتشار مقالات پژوهشی خود همچنان با  فصلنامه  همکاری داشته باشند.

توسعه پایدار با تعامل ملی و بین المللی، همکاری، مشارکت، برنامه ریزی ، علم باوری، آینده پژوهی، خردمندی و عقلانیت دست یافتنی است  و فصلنامه آموزش مهندسی  ایران آمادگی دارد پژوهش های  همکاران را پیرامون این محورها و مرتبط با آموزش مهندسی بررسی و منتشر نماید .

با آرزوی  سالی موفق و پیروز برای کلیه هموطنان.